Всего проектов на сайте 39921Всего организаций 23261

В категории Строительные компании Украины – база данных BAU-data найдено 23261 записей

ГЕТ ГРУП УКРАЇНА ТОВ

ГЕТ ГРУП УКРАЇНА ТОВ

Компанія ГЕТ ГРУП УКРАЇНА була заснована в 2017 році. Спеціалізується на проектуванні систем освітлення та постачання освітлювального обладнання для торгових залів, спортивних майданчиків, стадіонів, офісно-адміністративних приміщень, складських і логістичних комплексів, виробничих цехів, вулиць. Крім власного виробництва ТМ Papillon співпрацюємо з провідними постачальниками світлодіодного обладнання. Умови та цінова політика нашої компанії дозволяють запропонувати комплексні рішення за конкурентними цінами. Наша компанія лідер ринку по проектному освітленню в Угорщині. Більше 20 років досвіду на ринку Європи.

Раздел: BAU-Каталог

ТОВ "ІННОВІННПРОМ"

ТОВ

Підприємство є одним з провідних в питаннях розробки та впровадження систем автоматичного управління технологічними процесами на підприємствах агропромислового комплексу України та зарубіжжя. Досвід повної автоматизації близько сотні портових, лінійних елеваторів, млинів, цукрових, комбікормових заводів на території України, Казахстану, Молдови дає можливість реалізовувати завдання будь-якої складності.

Раздел: BAU-Каталог

РУСТЛЕР НЕРУХОМІСТЬ СЕРВІС ТОВ

РУСТЛЕР НЕРУХОМІСТЬ СЕРВІС ТОВ

«Рустлер Нерухомість Сервіс» - дочірня компанія австрійської Rustler Group, що працює на європейському ринку управління нерухомістю більше 80 років. Ми вийшли на український ринок в 2008 році і з тих пір успішно надаємо послуги в сфері управління та експлуатації нерухомості як іноземним, так і українським клієнтам. Нашим пріоритетом є оптимізація роботи керованого об'єкта і, як наслідок, підвищення ефективності його роботи та прибутковості. Ми надаємо комплексні послуги з управління об'єктами комерційної нерухомості - ТРЦ, БЦ і офісні будівлі, логістичні комплекси - по всій Україні, а саме: 1) Управління нерухомістю; 2) Технічна експлуатація нерухомості; 3) Брокеридж; 4) Управління проектами; 5) Технічний аудит. Наші переваги: 1) Більш 1,6 млн кв.м. комерційної нерухомості в управлінні у Європі; 2) Високий професіоналізм і досвід наших співробітників; 3) Міжнародний досвід та інноваційні рішення; 4) На нашу компанію поширюється дія поліса професійної відповідальності на суму 1 000 000 євро.

Раздел: BAU-Каталог

"Укрфитинг" ООО

ТОВ «Укрфітінг» - підприємство нового зразку, яке має за мету - спрощення взаємодії виробника продукції з її споживачем. По суті ми являємо собою торговий склад відразу декілька виробників, пропонуючи вироби від імені виробника, та по ціні виробника, але на більш вигідних та гнучких умовах. Авжеж, з першого погляду здається логічно звертатися по свої потреби напряму до заводу, але слід пам’ятати, що виробник завжди в пріоритеті має за ціль – виробляти продукт, а вже потім його продавати, і саме з цього, практично у всіх поважних виробників всього світу є дистриб’ютори, торгові дома, представництва, тощо, які є професіоналами з продажу, тому що в пріоритеті вони мають за ціль – продавати! Чи то напряму зі складу, чи з інтернет-магазину, фаховий продавець завжди пропонує ширший асортимент, найкоротші терміни, привабливіші умови, та все по цінам того ж виробника, не вірите? То звертайтеся до нас, та переконайтеся!

Раздел: BAU-Каталог

Добавить компанию

закрыть X
Вход в аккаунт