Всего проектов на сайте 39853Всего организаций 23245

Заключний звіт за підсумками «Провідної світової виставки архітектури, будівельних матеріалів та систем BAU 2021»

Заключний звіт за підсумками «Провідної світової виставки архітектури, будівельних матеріалів та систем BAU 2021»

13-15 січня 2021 року відбулася світова будівельна виставка BAU 2021, яка проводиться в Мюнхені кожні 2 роки. Цього року виставка пройшла у вже звичному для сьогодення форматі он-лайн. Представляємо заключний звіт за підсумками даного знакового для світової будівельної галузі заходу.
Від себе (BAU-data) хочемо зазначити, що проведення таких заходів в форматі он-лайн носить характер, скоріше, як виконання прийнятих зобов’язань з відповідною ефективністю, ніж представлення нових трендів світової галузі. Он-лайн презентації, в основному відвідують галузеві професіонали і розкриття широкому загалу технологічних новинок, як зазвичай – не можливе. Це, звісно, дуже сумно. Але є надія, що вже наступна виставка BAU 2023 відбудеться в звичному форматі, що підтверджують і інші учасники виставки.

Мюнхен, 18 січня 2021 р.

Прес-реліз

Заключний звіт

BAU ONLINE — орієнтир у неспокійні часи

  • Багатий вибір цифрових пропозицій з 13 по 15 січня 2021 року
  • 247 експонентів з 29 країн, 38 325 учасників зі 138 країн
  • Ключова тема: коронавірус як каталізатор змін

Інтенсивна взаємодія представників бізнесу та різноплановий аналіз ринкової ситуації: пропозиція BAU ONLINE стала ключовою точкою стабільності будівельної галузі у часи неспокою. 247 експонентів наживо провадили цифрові презентації та індивідуальні розмови; програма конференції розвивалася навколо таких тем, як перехід у цифровий формат, проблема зміни клімату, ресурси та переробка, житло майбутнього, а також вплив пандемії коронавірусу на архітектуру та будівельну галузь.

«Активна участь у BAU ONLINE підкреслює значення нашої виставкової мережі для будівельної галузі, — пояснює д-р Райнгард Пфайффер (Dr. Reinhard Pfeiffer), заступник голови правління Messe München. — Ми запропонували нашим клієнтам та партнерам шлях на BAU 2023, про свою участь у цій виставці вже заявили майже всі відомі експоненти.» «Виставка BAU ONLINE значною мірою активізувала будівельну галузь, — каже Дітер Шефер (Dieter Schäfer), голова консультативної ради BAU Мюнхен та голова правління Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG. «Взаємодія представників галузі у цифровому форматі має вирішальне значення для підтримки бізнесу в ці складні часи. Однак попри все, BAU ONLINE ніяк не може замінити очну виставку BAU, що проводиться у Мюнхені».

Найважливіші цифри BAU ONLINE

У BAU ONLINE взяли участь 247 експонентів з 29 країн, які представили 1495 презентацій наживо та провели 4316 індивідуальних переговорів. Крім того, 23 експоненти підтримали захід у якості спонсорів. Загалом протягом трьох днів долучилися 38 325 учасників зі 138 країн; доступ до платформи здійснено загалом 218 756 разів. Програма конференції включала 31 форум із близько 150 експертами, які знайомили учасників з актуальними темами. Пряма трансляція здійснювалася у трьох часових поясах (Європа/Берлін, США/Нью-Йорк, Азія/Шанхай). 

BAU — постійна точка в календарі експонентів

«BAU є і залишиться постійною точкою нашого календаря. Для Schüco вже стало звичайною справою виступати золотим партнером на прем’єрі BAU ONLINE» — пояснює д-р Ґеорґ Шпрангер (Georg Spranger), керівник відділу маркетингу Schüco International KG.  «Як ми, так і наші гості, високо оцінили цей новий формат заходу. І, звісно, ми вже з нетерпінням чекаємо на BAU 2023».

Доктор Макс Шене (Max Schöne), керуючий директор компанії heroal, каже: «Нам було цікаво побачити, як відвідувачі сприймуть новий цифровий формат, — і ми раді повідомити, що BAU ONLINE 2021 пройшов успішно. Ми змогли провести багато цінних дискусій із замовниками та потенційними клієнтами з усього світу та отримали багато позитивних відгуків про наші нові продукти та послуги». А Фолкер Хешеле (Volker Höschele), комерційний директор представництва Bosch Professional Germany, заявляє: «Виставка BAU ONLINE надала нам можливість спілкуватися та обмінюватися ідеями з нашими дистриб’юторами та користувачами, представляти наші нові вироби та інновації, навіть незважаючи на період соціального дистанціювання. Це надзвичайно важливо для нас. Ми вдячні Messe München за те, що зробили можливим такий формат».

«BAU використав ситуацію найкращим чином, — коментує Стефан Фішбах (Stefan Fischbach), генеральний директор ASSA ABLOY Sicherheitstechnik. — Особливо високо наші клієнти оцінили онлайн-презентації. Втім віртуальні презентації не можуть замінити живої зустрічі. Тому ми з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч із клієнтами та партнерами в Мюнхені 2023 року».

Коронавірус як каталізатор змін

«У будівельному секторі нам потрібні інновації для захисту клімату та вирішення таких проблем, як відсутність доступного житла», - пояснила Анне Катрін Боле (Anne Katrin Bohle), державний секретар Федерального міністерства внутрішніх справ Німеччини, у програмі онлайн-конференції. Вона продовжила: «Разом з тим, нинішня криза показала, що будівельна галузь повинна дедалі міцнішати. Вихід у цифровий формат — один зі шляхів підтримки стабільного будівництва та підвищення продуктивності будівельної галузі». Подібну думку висловив і Дітер Бабіль (Dieter Babiel), керуючий директор Центральної федерації німецької будівельної промисловості: «На сьогоднішній день будівельна галузь переживає пандемію загалом добре.

Проте, для прогресу, зростання та конкурентоспроможності нам потрібен підприємницький дух, дух новаторства, нам потрібні стартапи».

Аня Розен (Anja Rosen), архітектор та керуючий директор agn Niederberghaus & Partner, зауважила, що пандемія «прискорила клімат змін»: «Зараз важливо продовжити заощаджувати ресурси, пов’язані з пандемією, і уникнути ефекту віддачі». Наприклад, використовуючи в будівлях менші площі, використовуючи ці площі не один раз. Стало зрозуміло: будівля майбутнього стає технологічнішою та складнішою; важливого значення набуває завчасне та комплексне планування. Магнус Нікль (Magnus Nickl) з Nickl & Partner навів такий приклад: «Ми не розглядаємо лікарні майбутнього як окремі будівлі, а радше як платформи, які за потреби завжди можна зібрати разом».

Програма конференції BAU ONLINE висвітлила багато важливих тенденцій у будівельній галузі, і стало зрозуміло, що «після COVID-19 провадити бізнес «як зазвичай» буде неможливо» — сказав Маркус Шпорер (Markus Sporer), член Адміністрації виставки BAU. «Таким чином, очна виставка BAU 2023 буде актуальною як ніколи раніше», — пояснює Маттіас Штраус (Matthias Strauss), інший член Адміністрації виставки BAU. «На ній буде компактно продемонстровано результат тривалої трансформації будівельної галузі та всіх її напрямків під впливом коронавірусу».

Додаткова інформація міститься на сайті BAU: www.bau-muenchen.com

закрыть X
Вход в аккаунт